ANILORAK > Zprávy > Článek

VS na M MSKS 2010 Břeclav - Hlohovec - 10.-11.4.2010

11.04.2010 autor Heinzke Simona a Patrik (0 komentářů)

Patrik s Barnabaschem se umístili s bodovým hodnocením 97, 92, 92 celkem 281 bodů na 3. místě.

 

1.VZ MSKS 2010

10. - 11. 4. 2010, Břeclav - Hlohovec
Rozhodčí: A: Milan Mnich, B: Milan Oliva, C: Slavomír Bořuta
Figuranti: Radovan Liška, Dezider Mecner

PsovodPesPlem.SPOCelk.Poř.
Hana Hulíková  Adélka Aykmar NO 98  92  97  287 
Marek Černý  Ayk Aykmar NO 98  90  95  283 
Bc. Patrik Heinzke  Barnabasch Black Chabet NO 97  92  92  281 
Lenka Chmurová  Cherry Eqidius NO 99  91  88  278 
Roman Studený  Beryl ze Srnčího vrchu NO 98  85  93  276 
Josef Šesták  Nex z Klemova dvora NO 95  85  94  274 
Čestmír Plicka  Fax Venušina Sopka NO 84  94  94  272 
Hana Musilová  Carbon Bright ze Slunečné verandy VK 92  85  94  271 
Vladimír Souček  Pegy z Golha NO 90  78  90  258 
Helena Nováková  Victoria de Alphaville Bohemia BOM 87  88  83  258  10 
František Karpíšek  Wudy Leopard Rex NO 92  83  83  258  11 
František Němec  Sagar de Alphaville Bohemia BOM 90  72  95  257  12 
Jaroslava Mikulecká  Dafné Gumby DOB 75  84  93  252  13 
Josef Petrucha  Dolly Moravia Artex NO 86  78  82  246  14 
David Polzer  Basko z Dobřečovské školy NO 90  67  87  244  15 
Renata Machová Angelovová  Kerolain Anrebri NO 86  76  82  244  16 
Jozef Okáník   Erman Jumper DOB 80  80  81  241  17 
Alfred Gutter  Iris z Danova DOB 82  86  73  241  18 
Ing.Eva Gajdušíková  Chaplin Galán Nalag NO 92  69  79  240  19 
Jiří Klepš  Dasty Moravia Artex NO 88  62  88  238  20 
Milan Blažek  Amir Ir-Sed NO 88  74  71  233  21 
Lenka Plocrová  Quentin Gája-Nova NO 47  84  76  207  22 
Václav Sklenář  Bennie z dobřížské obory DOB 86  59   57  202  23 
Jiří Mach  Francesko Anrebri NO 96  92   0  188  24 
Pavel Řezáč  Marko Černý obelisk NO 25  81   80  186  25 
František Dočekal  Efrita Brynal Gold DOB 14  86   82  182  26 
Václav Petrášek  Indián Starý Skaut NO 92  84   0  176  27 
Alice Slámová  Casper Remmah Moravia NO 84   83  170  28 
Marcela Ptáčníková  Asyrro z Atarova Sadu NO 85  83   0  168  29 
Zuzana Horká  Viktor Anrebri NO 16  68   73  157  30 
Jiří Chrástek  Billy Boy z Budačiny DOB 74  74   0  148  31 
Jan Horák  Wolf Moravia Go - Ha NO 19  81   0  100  32 
Ivan Kosek  Ergo Hartis Bohemia NO 93  74   0  odst.  33 
Ing. Aleš Kičmer  Korby Va-Pe NO 17   0  odst.  34 

Videogalerie

Viz VS na M MSKS 2010 Břeclav-Hlohovec 10.-11. 4. 2010

Zpět

Přidat komentář

*
*
Jaký je součet 1 a 3?*