ANILORAK > Zprávy > Článek

VS na M ČR IPO a MS FCI 2010 Roudnice n/L. - 10.-11.4.2010

11.04.2010 autor Heinzke Simona a Patrik (0 komentářů)

Mirka Tichá s Charikem se umístili s bodovým hodnocením 96, 92, 97 celkem 285 bodů na 1. místě.

 

Výběrová soutěž pro MS FCI a M ČR

10. - 11. 4. 2010   Roudnice nad Labem

Psovod Pes Plem. A B C Celk. Poř.
Tichá Mirka  Charik Galán Nalag  NO 96 
92 
97 
285 1.
Truksa Milan   Rémus Chmelový kvítek  NO 97 86 95 278 2.
Lebruška Miloslav  Brit Vědusk  BOM 95 90 90 275 3.
Helclová Martina Bc.  Asko ze Zelené úžlabiny  BOM 95 85 93 273 4.
Rohla Stanislav  Mania de Alphaville Bohemia  BOM 88 90 93 271 5.
Femiak Richard  Vasil Bono Campo  BOM 89 85 94 268 6.
Kolář Pavel  Cixie Zde-Sko  NO 95 84 89 268 7.
Růžička Lumír  Daytona Durnitor  BOM 90 87 89 266 8.
Václavek Ladislav   Bond Fany Eciloten  BOM 94 83 89 266 9.
Marousková Zdeňka  Dorri ze Soutoku Sázavy  BOM 87 89 85 261 10.
Kubeš Jiří  Hogan Waji  NO 86 84 90 260 11.
Vlk Zdeněk  Harro Starý skaut  NO 80 87 92 259 12.
Eclerová Vladimíra  Bady ze Svobodného dvora  NO 85 81 92 258 13.
Daušová Zuzana  Eron Durnitor  BOM 88 81 89 258 14.
Ramaekersová Jiřina Ing. Katana de Alphaville Boh.   BOM 78 86 92 256 15.
Marečková Dana  Gina Jipo-Me  NO 86 80 89 255 16.
Žižka Petr  Artuš Sun-Troc  NO 90 85 80 255 17.
Mráz Zdeněk  Panto Ajaxova Uranie  NO 86 73 95 254 18.
Kejř Václav  Barbar Mi-Ji  BOM 84 87 83 254 19.
Řezníček Jan  Daxi z Lounského chovu  NO 88 74 82 244 20.
Bílá Dana  Fiona Lenka Moravia  NO 80 83 80 243 21.
Valjentová Martina  Arek Duvalmar  NO 78 80 80 238 22.
Jirout Oto JUDr.  Eirin Anrebri  NO 82 70 84 236 23.
Kratochvíl Jaroslav Ing. Asim Murat  BOM 80 72 82 234 24.
Balej Vilém  Wasco de Alphaville Boh.  BOM 65 79 87 231 25.
Zemanová Eva  Isis Kateko  NO 88 75 68 231 26.
Niedermirtlová Radka Ing. Bruce Vědusk  BOM 23 90 85 198 27.
Omelka Radek  Clark Plzeňský Teufel  BOM 96 87 disk. 183 28.
Lacina Jan Ing. Ivy Laroja  BOM 88 78 disk. 166 29.
Drábková Šimona Melodor Bohemia Alké  BOC 83 73 disk. 156 30.
Novotný Jiří ing.  Ox z Jirkova dvora  NO 75 66 odst. 31.
Kinzl Josef  Dargo Vepeden  NO disk.  
Kopecká Darja  Merrily de Alphaville Bohemia  BOM disk.  
Zeisek Václav  Colt z Věrné smečky  BOM disk.  
Čejka Jiří  Andy Jirka  BOM disk.  
Procházková Ilona  Faust od Vítkovy hory  RTW X  
Rakičová Miroslava  Ringo od Policie  NO X  
Aulická Petra Ing. Casius Zde-Sko  NO X  
Majer Jiří  Naroc v. Bunsenkocher  NO X  
Valentin Miroslav  Vito v.d. Lobo Hoeve  BOM X  
Rupert Tomáš Ing. Muki z Milberku  NO X  
Machová Angelovová Renata  Frederica Anrebri  NO X  

Videogalerie

Viz VS na MČR a MS FCI 2010 Roudnice n/L. 10.-11. 4. 2010

Zpět

Přidat komentář

*
*
Spočítejte 2 plus 6.*