ANILORAK > Zprávy > Článek

VS na M ČR IPO a MS FCI 2010 Česká Třebová. - 17.-18. 4. 2010

18.04.2010 autor Heinzke Simona a Patrik (0 komentářů)

Proběhl 3. výběrový závod na M ČR a MS FCI 2010 v České Třebové. Z naší party se nikdo nezúčastnil.

 

3. VS na M ČR IPO a MS FCI 2010

Česká Třebová, 17.-18.4.2010
Rozhodčí: A - Košťál, B - Ťujík, C - Krajčí
Figuranti: Vyhnal, Šíma, (Kubec)


PsovodPesPlem.SPOCelk.Poř.
Ševčíková Lucie  Unica de Alphaville Bohemia BOM 96  90  96  282 
Šišková Petra  Lesco Naspo NO 96  92  91  279 
Molák Tomáš  Brego Allegro Cantabile BOM 96  92  90  278 
Mlčák Jaroslav  Udet de Alphaville Bohemia BOM 90  92  94  276 
Pufrová Milena  Jaro Ja-He NO 90  91  94  275 
Růžička Lumír  Daytona Durnitor BOM 88  88  94  270 
Veselka Petr  Agáta Vepeden NO 98  87  84  269 
Marousková Zdeňka  Dorri ze Soutoku Sázavy BOM 89  91  87  267 
Fuksa Radek  Chris z Větrného vrchu NO 95  87  84  266 
Dobešová Jolana  Uragan de Alphaville Bohemia BOM 93  86  86  265  10 
Kubeš Jiří  Hogan Waji NO 95  85  84  264  11 
Svitek Antonín  Hess Skočická samota NO 91  87  85  263  12 
Macounová Gabriela  Isména Halit Paša DOB 80  94  88  262  13 
Štěpánek Zdeněk  Nika Niox NO 94  83  85  262  14 
Hruška Antonín  Apolo z Duhového lesa NO 90  82  88  260  15 
Pěknice Přemysl ing.  Bessy za Šikmáku NO 92  84  81  257  16 
Štěpánková Naděžda  Jane Kateko NO 86  88  80  254  17 
Sobotková Jaroslava DiS.  Chesterfield Pip Stážce klidu KV 86  81  86  253  18 
Suchopar Daniel  Luca ze Stříbrného kamene NO 93  76  81  250  19 
Říha Radek  Chicco v. Houthrack NO 81  80  88  249  20 
Šenová Petra  Bar Ort Bohemia BOM 81  86  82  249  21 
Kalliontzis Christos  Borg Ir-Sed NO 87  77  82  246  22 
Skřenek Martin  Jerry z Daskonu NO 70  87  87  244  23 
Kuklíková Magda  Anita z Měsíčního údolí NO 79  79  83  241  24 
Pekárek Jindřich   Larry ze Stříbrného kamene NO 53  80  92  225  25 
Nekvapil Jan  Kubar Leryka NO 50  91  81  222  26 
Faltys Miloš  Karamel Anrebri NO 80  55  74  209  27 
Valla Rudolf  Ax z Kuřimského háje NO 36  82  89  207  28 
Kubínová Hana  Agatha z Mandragory BOM 23  87  90  200  29 
Čákorová Jitka  Chán z Labského přívozu BOM 31  87  81  199  30 
Beranová Eva  Alexia Laperys NO 24  83  87  194  31 
Vlk Zdeněk  Harro Starý skaut NO 83  90  181  32 
Rupert Tomáš ing.  Muki z Milberku NO 23  75  83  181  33 
Zeisek Václav  Colt z Větrné smečky BOM 16  74  85  175  34 
Makovský Bohumil  Alby od Vomaru BOM 12  79  80  171  35 
Řezníček Jan  Daxi z Lounského chovu NO 82  73  164  36 
Augustinová Martina  Fidorka Anrebri NO 77  85  162  37 
Řanda Václav  Bendík z Daskonu NO 74  78  160  38 
Václavek Ladislav   Bond Fany Eciloten BOM 72  82  156  39 
Doušová Petra  Charlotta z Nového Draka NO 43  80  disk.  40 
Havlíček Miloslav  Polo Fihrak  NO 85  73  disk.  41 
Vagerová Vlasta MVDr.  Brock Au-Auriga Brie BRI 72  disk.  42 
Barvík Eduard  Vobo Vikar NO odst.  43 

Zpět

Přidat komentář

*
*
Sečtěte 2 a 1.*