ANILORAK > Zprávy > Článek

MM ČKNO Suchdol nad Odrou 9.-11.7.2010

11.07.2010 autor Heinzke Simona a Patrik (0 komentářů)

Stupně vítězů

Patrik Heinzke a Barnabasch Black Chabet se umístili s hodnocením 90, 77, 86 celkem 253 bodů na 27. místě.
Mirka Tichá a Charik Galán Nalag se umístili s hodnocením 82, 93, 94 celkem 269 bodů na 10. místě.

 

Reprezentace pro MS WUSV ve Španělsku:
Pejša Martin - Quell od Policie ČR
Šišková Petra - Lesco Naspo
Šustrová Hana - Chilli z Nového draka
Tichá Miroslava - Charik Galán Nalag
Černý Marek - Ayk Aykmar

 

Mezinárodní Mistrovství ČKNO 2010

9. - 11. července 2010, Suchdol n/Odrou
Rozhodčí: A - MVDr. Stanislav Vodička, B - Luboš Jánský, C - Michael Heyvaert (Belgie)
Figuranti: Josef Kubec, Tom Willems (Belgie)

PsovodPesSPOCelk.Poř.
Ronny Van Den Berghe (B)  Como vom Bonauer Wald 94  98  97  289 
Ing. Dáša Mináriková (SK)  Ford z Hnedej skály 97  93  92  282 
Martin Pejša  Quel od Policie ČR 96  95  90  281 
Libor Kostera  Baxter Vikar 91  93  96  280 
Milan Hořejší  Paris v.d.Mohnwiese 92  88  96  276 
Benny Van Der Elst (B)  Fado von Giliannes 91  89  94  274 
Petra  Šišková  Lesco Naspo 87  90  95  272 
Čestmír Plicka  Fax Venušina sopka 82  93  96  271 
Hana Šustrová  Chilli z Nového draka 82  91  96  269 
Miroslava Tichá  Charik Galán Nalag 82  93  94  269  10 
Petr Veselka  Agáta Vepeden 93  83  93  269  11 
Julius Benovič (SK)  Cak Ben-Ju 93  81  94  268  12 
Andrea Kaslová  Heriet z Nového draka 94  81  93  268  13 
Marek Černý   Ayk Aykmar 94  86  88  268  14 
Hana  Hulíková  Adélka Aykmar 100  70  96  266  15 
Luděk Šilhavý  Basko ze Svobodného dvora 95  83  88  266  16 
Václav Plášil  Quella ze Stříbrného kamene 81  89  95  265  17 
Ján Slivoň  Baghíra Krokodýlí farma 91  89  85  265  18 
Petr Uher  Connie z Hromadného 88  87  89  264  19 
Sylva Elblová  Darny Ozarkův sen 96  80  88  264  20 
Ján Sudimák (SK)  Wonny Eqidius 90  86  84  260  21 
Andrea Zunarelli (I)  Ido z Polytanu 95  83  82  260  22 
Pavel  Kolář  Cixie 84  85  89  258  23 
Václav Petrášek  Indián Starý skaut 80  84  93  257  24 
Jiří Kubeš  Hogan Waji 81  84  89  254  25 
Josef Šesták  Nex z Klemova dvora 93  73  88  254  26 
Patrik Heinzke, Mgr.  Barnabasch Black Chabet 90  77  86  253  27 
Tomáš Kerhart  Bart z Cagova Ráje 82  82  88  252  28 
Petra Kalousková  Imo Anrebri 67  90  94  251  29 
Lenka Chmurová  Cherry Eqidius 76  81  94  251  30 
Radomír Kupka  Cox Vikar 58  94  98  250  31 
Martina Valjentová   Easy z Kuřimského háje 84  76  87  247  32 
Dagmar Chýlová  Ali Emitom 68  83  94  245  33 
Vlastimil Křeček  Charlie Eqidius 88  76  78  242  34 
Roman Matloch  Neck Connan Bohemia 81  65  94  240  35 
Jindřich Pekárek  Larry ze Stříbrného kamene 64  80  95  239  36 
Rudolf Valla  Ax z Kuřimského háje 85  77  73  235  37 
Vladislav Kostelník  Ergo Moravia Artex 67  68  94  229  38 
Marta Majtasová  Ema z Červeného kameňa 87  82  60  229  39 
Jan Fína  Ienny z Elbu 59  73  88  220  40 
Renata Machová  Kerolain Anrebri 50  76  89  215  41 
Zdeněk Mráz  Panto Ajaxova Uránie 70  62  81  213  42 
Martin Skřenek  Jerry z Daskonu 22  84  95  201  43 
Milena Pufrová  Jaro Ja-he 22  86  88  196  44 
Přemysl Pěknice, Ing.  Bessy ze Šikmáku 10  88  87  185  45 
Alice Slámová  Casper Remmah-moravia 32  65  86  183  46 
Dáša Kostelná (SK)  Anuschka Betkin dvor 75  90  165  47 
Radek Fuksa  Chris z Větrného vrchu 82  odst.  48 
Radek Říha  Chicco v.Houthrack 76  disk.  49 
Jiří Mach  Francesco Anrebri 39  odst.  50 
Jozef Adamuščin (SK)  Faro Demin dvor nenast.  51 
Lucie Kaločová  Hyro Waji nenast.  52 
Zbygniew Gorecki  Yucci Vikar nenast.  53 
Magda Kuklíková  Anita z Měsíčního údolí nenast.  54 
Tomáš Rupert   Muki z Milberku nenast.  55 
Irena Peterková  Agbar Oranto nenast.  56 

Zpět

Přidat komentář

*
*
Sečtěte 8 a 2.*