ANILORAK > Zprávy > Článek

MS WUSV 2010 Sevilla

24.10.2010 autor Heinzke Simona a Patrik (0 komentářů)

Mirka Tichá a Charik Galán Nalag

Mirka Tichá a Charik Galán Nalag se umístili s hodnocením 89, 87, 85 - celkem 261 bodů na 49. místě.

 

 

MS WUSV 2010

20 - 24.10.2010, Sevilla (Španělsko)

 

Rozhodčí:
A - Josef Schallegruber
B - Luboš Jánský
C - Günter Diegel

 

Figuranti:
Xavi González Santana, José Miguel Vicente Granadero, Rafael Puente Diéguez, Rubén Martínez

 

Pořadí družstev:
1 - Finsko, 2 - Španělsko, 3 - Rakousko, 4 - Německo, 5 - Belgie,
6 - Slovensko, 7 - Švýcarsko, 8 - Taiwan, 9 - Švédsko, 10 - USA,
11 - Česko, 12 - Dánsko, 13 - Maďarsko, 14 - Holandsko, 15 - Francie,
16 - Canada, 17 - Rusko, 18 - Jersey


PsovodPesSPOCelk.Poř.
Ronny van den Berghe (BEL-02)  Como vom Bonauer Wald 96  97  98  291 
Sharon Ronen (ISR-01)  Sam Beit Haboxer mehagivaa 95  98  95  288 
Clement Julien (BEL-01)  Dusty v. Tiekerhook 98  96  94  288 
Pedro-Luis Gutierrez Rebolledo (ESP-01)  Blitz v. Felsenwäldle 98  92  97  287 
Mr Liljegren Hannu (FIN-01)  Male Ratsumestarin Gonrad 93  96  96  285 
Lederer Herbert (AUT-01)  Wito Weinbergblick 94  97  94  285 
Mr Kojo Reijo (FIN-02)  Male Bacteroides Sabo 95  92  96  283 
Mr Vanhal Tommi (FIN-03)  Male Önneg?rdens Ozzy 99  90  94  283 
Adriana Nagyova (SVK-01)  Zero Betkin dvor 99  95  88  282 
Taewon Lee (KOR-01)  Iwan of Bosung wolf 90  95  96  281  10 
DANIEL RUANO BOU (ESP-02)  Troll v. Fiessenberg 98  100  82  280  11 
Leuzinger Heinz (SUI-01)  Onja vom Fliesenstein 94  89  95  278  12 
Kopp, Hans-Joachim (GER-02)  Zico von der Adelegg 97  88  93  278  13 
Ferenc Suszter (HUN-01)  Sentinel Pike 95  93  90  278  14 
Pohl Johann (AUT-02)  Vello Patscherkofel 93  90  94  277  15 
Jozef Adamuscin (SVK-02)  Faro Demin dvor 93  90  94  277  16 
Daniel Cox (USA-02)  Chuck vom Dorneburger Bach 95  89  93  277  17 
Huang Te Kuang (TWN-03)  Chagall vom Teichblick 96  92  89  277  18 
Hari Arcon (SLO-01)  Ares Tax Leomegy 100  93  84  277  19 
Alberto Martinez Gonzales (ESP-04)  Vaxo v. Holzwinkel 94  88  94  276  20 
Shao Hsiu Lan (TWN-01)  Patty von der Mohnwiese 96  86  94  276  21 
Höfer Sabrina (GER-05)  Gabandi von Loyola 90  95  91  276  22 
Gander Marc (SUI-04)  Dasty von Schloss Birkenstein 93  91  91  275  23 
Martin Pejša (CZE-01)  Quel od Policie ČR 97  90  88  275  24 
Mr Alanen Tomi (FIN-04)  Male Sientjes's Iros 83  96  94  273  25 
Jimmy Söderbäck (SWE-03)  Blixtra vom Scandinawtan 87  93  92  272  26 
Annika Kristensson (SWE-02)  Imzedrifts Index 88  89  94  271  27 
Claus Mouridsen (DEN-04)  Satoris Micon 91  87  93  271  28 
Faller Claudia (GER-01)  Dylan vom Randegger Schloß 96  85  88  269  29 
Buchmüller Anton (AUT-03)  Ivan Gernkogel 92  90  87  269  30 
Priscila Ognibene Guimar?es (BRA-02)  Zor de Parayas 93  81  94  268  31 
John Jabina (DEN-03)  Jabina Yena 75  95  97  267  32 
José Revanil da Silva (BRA-05)  Gismo v. d. Schiffslache 83  92  92  267  33 
Dannacher Theo (SUI-05)  Hank von der Mohnwiese 90  85  92  267  34 
Petra Šišková (CZE-02)  Lesco Naspo 90  91  86  267  35 
Eric S. Eisenberg (USA-05)  Chash v. d. Suderholmer Strasse 97  78  91  266  36 
Paolo Mastrapasqua (ITA-05)  Dax van't Priorijhof 94  88  84  266  37 
Carl Smith (USA-03)  Bodo Vom Flutgraben 86  89  90  265  38 
Riesen Heinz (SUI-02)  Onyx von der Sturmburg 95  82  88  265  39 
Marek Černý (CZE-05)  Ayk Aykmar 95  86  84  265  40 
Felicia Kristensson (SWE-04)  Imzedrifts Niska 93  90  82  265  41 
Henriette Bohnstedt (GBR-02)  Beckenberry Casper 99  71  94  264  42 
Géza Nagy (HUN-03)  Szécsivári Idán 94  90  80  264  43 
Lisa Jacquin (USA-01)  Nico Vom Paterhof 96  82  85  263  44 
Chen Chun Chieh (TWN-02)  Canto van't Enclavehof 96  84  83  263  45 
Jan Jebjerg (DEN-01)  Rowicks Kikos 85  87  90  262  46 
Mrs Saine Kati (FIN-05)  Troyen's Markka 92  80  90  262  47 
Dieleman Ko (NED-01)  Gento von Badomar 85  86  90  261  48 
Mirka Tichá (CZE-03)  Charik Galán Nalag 89  87  85  261  49 
Ing. Dasa Minarikova (SVK-03)  Ford z Hnedej skaly 95  81  85  261  50 
Dorthe Pascal (SUI-06)  Must du Boidamont 85  84  90  259  51 
Kertzinger, Nico (GER-04)  Agent vom Wolfsheim 77  91  89  257  52 
Jury Lysenkov (RUS-02)  Oliver Val-bella-dog 85  84  88  257  53 
Martinez Serge (FRA-03)  Cyrko des Orkis de L'Adret 94  76  87  257  54 
Avril Bruno (FRA-01)  Valco du château de Werdé 88  87  82  257  55 
Oswaldo Lucero Vecci (CHI-02)  Bono vom Haus Valkenplatz 80  84  92  256  56 
Cnossen Sjaak (NED-03)  Macho von Haus Silma 77  90  89  256  57 
Reisser Pascale (NED-05)  Cira von Spitzbubezwinger 83  81  90  254  58 
Hana Šustrová (CZE-04)  Chilli z Nového draka 84  82  88  254  59 
Lance Collins (CAN-02)  Zando vom Cap Arkona 88  81  85  254  60 
Robin Winter (CAN-03)  Wichita von Narnia 89  85  80  254  61 
Gabi Hoffman (CAN-01)  Yoschy vom Steintal 97  73  81  251  62 
Eva Panakova (SVK-04)  Audi Betkin dvor 80  82  88  250  63 
Vibeke Moelgaard Nielsen (DEN-02)  Jabina Freddie 83  74  92  249  64 
Róbert Schindl (HUN-02)  Dunkel von Döme Haus Brúnó 71  90  88  249  65 
Sengele Anne (FRA-06)  Aïka vom Belzle 82  85  82  249  66 
Andres Sanchez Borrallo (ESP-05)  Quinn v. Germanendalel 86  72  90  248  67 
Roman/Kuzyutin (RUS-05)  Nikita iz Doma Infanty 89  82  77  248  68 
Eric Wight (GBR-01)  Glen vom Hexenkeller 80  84  83  247  69 
HACQUARD Sebastien (FRA-02)  Maica von der Mohnwiese 72  83  88  243  70 
John Garlick (RSA-02)  Ahron von Kessernich 79  70  92  241  71 
Bourgeois Caroline (BEL-04)  Fifty v.d. Biezenhoeve 70  86  85  241  72 
Rosalyn Jamieson (CAN-05)  Aris von Lensenhaus 86  70  85  241  73 
Erdei Zsolt (JER-01)  Mitch von der Pan-Pan 81  79  81  241  74 
Schudlich Olivier (FRA-05)  Vasko de Valsory 86  70  82  238  75 
MUDr. Laszlo Magassy (JER-03)  Batorfia Black 76  78  83  237  76 
Jens O. Hyldvang (DEN-05)  Hajen Naps 78  77  80  235  77 
Soae Jung (KOR-04)  Xando a. d. Sieben Kaltern Stadt 79  77  78  234  78 
Rietkerken Jan (NED-04)  Esko von Gempenblick 70  80  82  232  79 
Jozsef Verebes (JER-04)  Kovari-Zuzo Gral 80  80  72  232  80 
Keiko Toyoda (JPN-01)  Arch von der Ruhmeswolf Linie 78  77  75  230  81 
Victor del Fierro Gonzales (CHI-03)  Gina von Getevallei 75  75  78  228  82 
Alexey Breikin (RUS-04)  Vito De Valsory 83  75  70  228  83 
Juan Carlos Rodriguez (ARG-04)  Laurie von der Dornburg 70  78  70  218  84 

Zpět

Přidat komentář

*
*
Spočítejte 4 plus 9.*