ANILORAK > Zprávy > Článek

MČR IPO Raspenava 11.-13.6.2010

13.06.2010 autor Heinzke Simona a Patrik (0 komentářů)

Mirka Tichá a Charik Galán Nalag se umístili s hodnocením 80, 81, 90 celkem 251 bodů na 33. místě.

Mistrovství ČR IPO 2010

12. - 13. 6. 2010, Raspenava

Rozhodčí: A - Vladimír Košťál, B - Theodor Krajčí, C - Břetislav Ťujík

Figuranti: Jaroslav Labík, Brunovský Milan
Reprezentace MS FCI ve Finsku:

Ladislav Mach, Martin Pejša, Lucie Ševčíková, Milan Truksa, Milena Pufrová


PsovodPesPlem.SPOCelk.Poř.
Pejša Martin
Quel od Policie NO 99  96  94  289 
Mach Ladislav
Octavius Malidaj BOM 95  99  94  288 
Ševčíková Lucie
Unica de Alphaville Bohemia BOM 91  95  92  278 
Pufrová Milena
Jaro Ja-He NO 96  84  95  275 
Rohla Stanislav
Mania de Alphaville Bohemia BOM 91  90  94  275 
Truksa Milan
Rémus Chmelový kvítek NO 96  86  91  273 
Tyc Jiří Mgr.
Olin Malidaj BOM 93  89  89  271 
Veselka Petr
Agáta Vepeden NO 97  80  93  270 
Plášil Václav
Quella ze Stříbrného Kamene NO 90  88  92  270 
Valentin Miroslav
Vito v.d. Lobo Hoeve BOM 95  85  90  270  10 
Chýlová Dagmar
Ali Emitom NO 96  83  90  269  11 
Dobešová Jolana
Uragan de Alphaville Bohemia BOM 95  85  89  269  12 
Saska Zdeněk
Clif z Chittusiho údolí BOM 96  80  92  268  13 
Marousková Zdeňka
Dorri ze Soutoku Sázavy BOM 85  90  92  267  14 
Pallot Jarmila Maria
Atrei D´Amour Bedea BOM 92  83  92  267  15 
Molák Tomáš
Brego Allegro Cantabile BOM 95  90  82  267  16 
Helclová Martina Bc.
Asko ze Zelené úžlabiny BOM 88  85  93  266  17 
Hulíková Hana
Adelka Aykmar NO 94  79  92  265  18 
Šustrová Hana
Chilli z Nového Draka NO 86  90  87  263  19 
Lebruška Miloslav
Brit Vědusk BOM 89  90  83  262  20 
Kubeš Jiří
Hogan Waji NO 84  86  90  260  21 
Kolář Pavel
Cixie Zde-Sko NO 87  87  86  260  22 
Růžička Lumír
Daytona Durnitor BOM 92  82  86  260  23 
Pekárek Jindřich
Larry ze Stříbrného kamene NO 93  74  92  259  24 
Kubínová Hana
Agatha z Mandragory BOM 88  87  83  258  25 
Mlčák Jaroslav
Udet de Alphaville Bohemia BOM 88  85  84  257  26 
Fuksa Radek
Chris z Větrného vrchu NO 93  82  82  257  27 
Rohlena David
Devil Denny Goldest Danubius KV 89  80  87  256  28 
Valla Rudolf
Ax z Kuřimského háje NO 80  87  87  254  29 
Pavlišáková Michaela
Uther de Alphaville Bohemia BOM 71  91  91  253  30 
Eclerová Vladimíra
Bady ze Svobodného dvora NO 90  73  90  253  31 
Beníšek Stanislav Bc.
Kenzo de Alphaville Bohemia BOM 80  85  88  253  32 
Tichá Mirka
Charik Galán Nalag NO 80  81  90  251  33 
Femiak Richard
Vasil Bono Campo BOM 82  77  90  249  34 
Křeček Vlastimil
Charlie Eqidius NO 83  81  82  246  35 
Matoušková Klára
Maxim de Alphaville Bohemia BOM 73  86  85  244  36 
Makovský Bohumil
Alby od Vomaru BOM 77  79  87  243  37 
Václavek Ladislav
Bond Fany Eciloten BOM 87  62  82  231  38 
Svitek Antonín
Hess Skočická samota NO 68  77  79  224  39 
Štěpánek Zdeněk
Nika Niox NO 30  75  84  189  40 
Slivoň Jan
Baghíra Krokodýlí farma NO odst
41 
Ramaekersová Jiřina Ing.
Katana de Alphaville Bohemia BOM disk
42 

Zpět

Přidat komentář

*
*
Spočítejte 8 plus 6.*