ANILORAK > Zprávy > Článek

MS WUSV 2009 Německo

12.10.2009 autor Heinzke Simona a Patrik (0 komentářů)

Patrik a Barnabasch na  MS WUSV 2009

Mistrovství WUSV 2009

5. - 11. října 2009, Krefeld Německo
A - Igor Lengavarský (SVK)
B - Guenther Muellegger (AUT)
C - Lance R. Collins (CAN)
Sven Leuschner, Vincenzo Magnati, Guido Pfennig, Bjoern Reckmann

Psovod Pes Plem. S P O Celk. Poř.
Ronen Sharon (ISR-01)  Sam Beit Haboxer Mehagiva   NO  99   95   97   291   1 
Zank Jürgen (GER-01)  Eric vom Sportpark   NO  97   94   98   289   2 
Ulices Preciado Lopez A. (MEX-01)  Satoris Gator   NO  94   91   100   285   3 
Knoche Michaela (GER-02)  Javir vom Talka Marda   NO  96   90   98   284   4 
Antonisse Bert (NED-03)  Connor v. Matschenka   NO  95   92   97   284   5 
Gutierrez Rebolledo P.-L. (ESP-01)  Blitz vom Felsenwäldle   NO  94   96   93   283   6 
Van Den Berghe Ronny (BEL-04)  Como vom Bonauer Wald   NO  97   94   92   283   7 
Liljegren Hannu (FIN-02)  Ratsumestarin Gonrad   NO  90   96   96   282   8 
Ferre Perez Vicente (ESP-02)  Dino de Jardines del Real   NO  97   90   95   282   9 
Tae Won Lee (KOR-01)  Iwan of Bosung Wolf   NO  95   91   95   281   10 
Cox Daniel (USA-04)  Chuck v. Dorneburger Bach   NO  98   92   91   281   11 
Jabina John (DEN-05)  Jabina Dighte   NO  94   92   94   280   12 
Riesen Heinz (SUI-01)  Onyx v. d. Sturmburg   NO  92   90   97   279   13 
Hoffmann Gabi (CAN-02)  Yoschy vom Steintal   NO  96   89   94   279   14 
Iannone Roberto (SUI-02)  Sirko von der Fasanerie   NO  97   93   89   279   15 
Diehl Mike (USA-05)  Erri z Blatenskeho zamku   NO  95   87   96   278   16 
Aerts Bert (BEL-01)  Arco zo Severnej hranice   NO  93   90   95   278   17 
Dielen Emiel (BEL-02)  Eik von Haus Targa   NO  93   88   96   277   18 
Fornal Bernd (GER-05)  Isaac vom Bracheler See   NO  97   89   91   277   19 
Kovach Peter (USA-02)  Dasko v. d. Daelenberghütte   NO  95   90   91   276   20 
Schram Gabriela (AUT-04)  Kasper vom Wolfsgraben   NO  96   90   90   276   21 
Küchel Martin (AUT-05)  Hill vom Glockturm   NO  98   88   90   276   22 
Perez Lopez Juan Jose (ESP-05)  Balou von der Salztal-Höhe   NO  93   88   94   275   23 
Seif Werner (GER-04)  Anja v. Wilden Hexenhaus   NO  99   83   93   275   24 
Sgarlata Guglielmo (ITA-04)  Figo Galan Nalag   NO  96   87   92   275   25 
De Gerone Luca (ITA-03)  Indy von der Maineiche   NO  85   91   98   274   26 
Suszter Ferenc (HUN-01)  Kövari-Zuzo Gral   NO  90   93   91   274   27 
Rangel Rocha e C. M. (BRA-04)  Dax v. Spitzbubezwinger   NO  96   89   89   274   28 
Masuda Haruo (JPN-02)  Tell v. Kyoto Masuda   NO  90   91   92   273   29 
Schindl Robert (HUN-02)  Dunkel Döme v. Haus Bruno   NO  85   92   95   272   30 
Buchmüller Anton (AUT-06)  Ivan vom Gernkogel   NO  95   87   90   272   31 
Gulli Miriam (ITA-05)  Sisko vom Salztalblick   NO  96   91   85   272   32 
Söderbäck Jimmy (SWE-05)  Blixtra v. Scandinawian   NO  95   92   83   270   33 
Roustant Philippe (FRA-01)  Volt de Valsory   NO  96   91   83   270   34 
Kristensson Annika (SWE-03)  Imzedrift's Index   NO  93   90   86   269   35 
Vandebon Frederic (BEL-03)  Django v. Giliannes   NO  97   91   81   269   36 
d. Santos R. C. A. (BRA-01)  Demon v. h. Groot Wezenland   NO  93   83   92   268   37 
Babenko Oleksandr (UKR-03)  Bamber from Caesar   NO  95   88   85   268   38 
Arcon Hari (SLO-01)  Ares Tax Leomegy   NO  97   87   84   268   39 
Brandt Carsten (DEN-01)  Jabina Oscia   NO  85   87   95   267   40 
Nylin Jan (SWE-01)  Ingsbacken's Ricci   NO  89   83   95   267   41 
Galan Abad Julio (ESP-03)  Aika vom Schwarzen-Kessel   NO  93   79   95   267   42 
Verachtert Peter (CHI-02)  Bart z Lukyho Dvora   NO  86   89   92   267   43 
Wight Eric (GBR-06)  Glen vom Hexenkeller   NO  90   86   91   267   44 
Nagyova Adriana (SVK-03)  Zero Betkin dvor   NO  95   83   89   267   45 
Walo Ann-Charlotte (SWE-04)  Waagendorfs Mixtra   NO  93   91   83   267   46 
Likhachev Andrey (RUS-02)  Karat vom Lärchenhain   NO  91   84   91   266   47 
Nemec Jozef (SVK-05)  Eggo Demin dvor   NO  94   82   90   266   48 
Mouridsen Claus (DEN-02)  Satoris Micon   NO  90   87   89   266   49 
Dekkers Karel (BEL-05)  Dax v. Kandonckhof   NO  92   81   92   265   50 
Jonkers Toine (NED-01)  Casper v. Matschenka   NO  93   83   89   265   51 
Sudakov Igor (RUS-01)  Izmir v. Haus Castra Regina   NO  89   89   87   265   52 
Clarke Darin (CAN-05)  Helga v. Kiebitzende   NO  85   91   88   264   53 
Koivisto Jusa (FIN-03)  Bacteroides Orufus   NO  95   81   88   264   54 
Kristiansen Ole Petter (NOR-01)  Figo van de Biezenhoeve   NO  93   90   81   264   55 
Matekovic Anja (NED-04)  Furby 't Palmaleinehof   NO  90   94   80   264   56 
Taddei Angelo (ITA-02)  Carek vom Haus Salztalblick   NO  95   89   80   264   57 
Ishihara Yoko (JPN-01)  Raven of Hobby Kyuhoku   NO  93   93   78   264   58 
Heinzke Patrik (CZE-05)  Barnabasch Black Chabet   NO  96   80   87   263   59 
Dr. Vacok Peter (SVK-02)  Hoky Va-Pe   NO  98   79   86   263   60 
Chen Chun Chieh (TPE-01)  Canto van't Enclavehof   NO  96   86   81   263   61 
Torreblanca Hinojo Manel (ESP-04)  Ryo v. d. Moezenbulte   NO  97   88   78   263   62 
Pohl Johann (AUT-03)  Vello vom Patscherkofel   NO  82   89   91   262   63 
Binggeli Peter (SUI-03)  Sira v.d. Sturmburg   NO  94   80   88   262   64 
Cerny Marek (CZE-04)  Ayk Aykmar   NO  89   87   86   262   65 
Wodnitzky Yael (ISR-02)  Rick v. 't. Heukske   NO  88   93   81   262   66 
Krolikowski Marcin (POL-04)  Kustmarken's Amir   NO  95   88   78   261   67 
Tunturi Susanna (FIN-04)  Bacteroides Sera   NO  96   70   94   260   68 
Meszaros Karoly (USA-01)  Ace of Nike v.h. Bleekhof   NO  89   82   89   260   69 
Ognibene Guimaraes P. (BRA-03)  Zor de Parayas   NO  94   80   86   260   70 
Flanagan Paul (IRL-03)  Wolfhaus Bud   NO  95   83   82   260   71 
Du Toit Eugene (RSA-03)  Quando von Eiserfeld   NO  94   88   78   260   72 
Pascolo Norberto (ARG-03)  Shedan vom Teufelsgrund   NO  94   89   77   260   73 
Jara Cabrera Luis (CHI-01)  Preta de la Corona   NO  94   92   74   260   74 
Kojo Reijo (FIN-05)  Bacteroides Sabo   NO  70   93   96   259   75 
Vanhala Tommi (FIN-01)  Önnegardens Ozzy   NO  84   84   91   259   76 
Bozidar Simonic (SLO-04)  Aksa   NO  93   85   81   259   77 
Pavlenko Karyna (UKR-02)  Eblub v. d. Spoorlanden   NO  94   70   94   258   78 
Gilby Ralph (CAN-01)  Eisspitzen Billie   NO  85   80   93   258   79 
Erdei Zsolt (GBJ-03)  Mitch v. d. Pan-Pan   NO  89   78   91   258   80 
Dong Chan Shin (KOR-04)  Eros v. Schwarz Wald   NO  92   84   82   258   81 
O'Connor Mike (IRL-02)  Hunter v. Moosheider Teich   NO  92   73   92   257   82 
Pejsa Martin (CZE-03)  Quel od Policie   NO  83   85   89   257   83 
Haringsma Darryl (CAN-04)  Alon v. Adler Tal   NO  83   88   86   257   84 
Wold Elisabeth (NOR-04)  Imzedrift's Maxxa   NO  82   84   90   256   85 
Overland Aina (NOR-03)  Divagärdens Dexter   NO  79   91   86   256   86 
Trubchaninov Anatoliy (UKR-01)  Arras v.h. Polbeekkwartier   NO  96   74   86   256   87 
Reuteler Werner (RSA-01)  Ghandi vom Eifelquarz   NO  90   86   80   256   88 
Garlick John (RSA-04)  Ahron v. Kessernich   NO  88   83   84   255   89 
Fourie Riekie (RSA-05)  Gambol of Vita Sinor   NO  91   83   81   255   90 
Zvonko Klen (CRO-01)  Gurga-Rex D'N Deudrienger   NO  97   79   79   255   91 
Jamieson Rosalyn (CAN-03)  Aris v. Lensenhaus   NO  90   87   78   255   92 
Reisser-v. Eekelen P. (NED-05)  Cira v. Spitzbubezwinger   NO  82   79   93   254   93 
Patrissi Jos (LUX-01)  Amigo Zamat   NO  82   91   81   254   94 
Kotogan Zsolt (HUN-05)  Steinhart Condor   NO  83   84   86   253   95 
El Dandarawy Hashem (EGY-01)  Dolli van't Enclavehof   NO  93   80   80   253   96 
Martin Samuel (FRA-03)  Vink des Orckis de L'Adret   NO  85   89   79   253   97 
Kobercik Viliam (SVK-04)  Blek Bandit Amarcord   NO  94   81   78   253   98 
Antuna Alvarez Ignacio (ESP-06)  Urko v. Oberhausener-Kreuz   NO  95   86   72   253   99 
Kralik Josef (CZE-01)  Bren z Daskonu   NO  79   85   88   252   100 
Lageda Urve (EST-02)  Ratsumestarin Drago   NO  95   73   84   252   101 
Maier Isolde (FRA-02)  Anko du Bois de Boudou   NO  93   82   77   252   102 
Harke Gerrit (NED-02)  Chiboa v. Spitzbubezwinger   NO  86   84   81   251   103 
Vanaveski Tönis (EST-03)  Pirikoer Basko   NO  96   79   76   251   104 
Dr. Magassy Laszlo (GBJ-02)  Batorfia Black   NO  85   83   82   250   105 
Siegmann Martina (SUI-05)  Fox v. Gempenblick   NO  77   89   83   249   106 
Knobel Jürgen (MAS-03)  Aik vom Haus Lohre   NO  87   81   81   249   107 
Avril Bruno (FRA-04)  Valco du Chateau de Werde   NO  82   89   78   249   108 
Valdes Manuel (MEX-02)  Basko von Haus Heldmann   NO  76   84   88   248   109 
Vajnaht Mario (CRO-03)  Elliot Leomegy   NO  94   84   70   248   110 
Monney Oliver (SUI-06)  Wacco du Boidamont   NO  87   82   78   247   111 
Dr. Glisnikova Jana (CZE-02)  Cato Katargo   NO  83   71   91   245   112 
Fekete Csaba (HUN-04)  Zeusz Hazi Felix   NO  80   77   88   245   113 
de Silvio Eder (BRA-02)  Cairo do Thor and Tina   NO  95   70   79   244   114 
Lucero Vecci Osvaldo (CHI-03)  Eddie v. Haus Rentz   NO  79   74   88   241   115 
Hynes Christine (IRL-05)  Vongraf Jailer   NO  78   76   87   241   116 
Ivanova Oksana (UKR-04)  Sid-Grand   NO  94   74   73   241   117 
Karolewska Justyna (POL-05)  Hajen Loke   NO  81   72   86   239   118 
Dalibor Persin (CRO-02)  Limbo vom Köriser See   NO  89   76   74   239   119 
Slatinek Igor (SLO-02)  Ian Leomegy   NO  80   85   73   238   120 
Tsernjakova Tatjana (EST-01)  Quay v. d. Moezenbulte   NO  86   77   74   237   121 
Czlapa Marcin (POL-01)  Unka z Tuszynskiego Lasu   NO  85   75   76   236   122 
Breikin Alexey (RUS-04)  Vito de Valsory   NO  84   78   73   235   123 
Barjak Martin (POL-02)  Uno Lasmon   NO  81   84   70   235   124 
Rautenbach John (RSA-02)  Floyd of Vita Sinor   NO  88   75   70   233   125 
Yong Wan Kim (KOR-03)  Chris of Bosung Wolf   NO  74   82   71   227   126 
Flaherty Joe (IRL-06)  Latchets Cleo   NO  96   62   94   252   127 
Yamaguchi Ikuo (JPN-03)  Endy vom Geronimo   NO  97   85   65   247   128 
Buckley David (IRL-04)  Daio v. d. Hogemeentocht   NO  93   58   83   234   129 
Bohnstedt Henriette (GBR-01)  Beckenberry Jaeger   NO  91   65   65   221   130 
Manyoki Istvan (HUN-03)  Molinari Franky   NO  64   77   78   219   131 
Sarimusaoglu Erdinc (TUR-02)  Nanto vom Forstwerter   NO  58   78   80   216   132 
Stawicka Dorota (POL-03)  Vat Cevaro   NO  58   77   78   213   133 
Mendes Macedo Max (BRA-05)  Avis von der Donnerbrücke   NO  87   73   50   210   134 
Zunarelli Andrea (ITA-01)  Ingsbacken's Rosso   NO  24   91   88   203   135 
Lay Ooi Soon (MAS-02)  Vilou vom Klüttenplatz   NO  75   65   60   200   136 
Brettschneider Alan (DEN-03)  Chade's Nato   NO  20   86   89   195   137 
Samuelsson Mathias (SWE-02)  Imzedrift's Noggy   NO  95   86   0   181   138 
Fjeld Geir (NOR-05)  Kustmarken's Yatzy   NO  13   88   78   179   139 
Kuzyutin Roman (RUS-05)  Bastin von Castra Regina   NO  93   86   0   179   140 
Doi Mikie (JPN-06)  Atty v. Kyoto Masuda   NO  2   85   90   177   141 
Hacquard Sebastien (FRA-05)  Maica von der Mohnwiese   NO  81   92   0   173   142 
Meinert Rasmussen P. (DEN-04)  Chade's Timo   NO  1   81   90   172   143 
Trevino Fuerte G. R. (MEX-03)  Zidane von der Sägmühle   NO  92   70   0   162   144 
James Richard (GBR-02)  Tyguard Banjo of Richline   NO  81   75   0   156   145 
Gjerkes Henrik (SLO-03)  Lajka   NO  92   63   0   155   146 
Karatas Ahmet (TUR-01)  Lord vom dunklen Zwinger   NO  7   70   72   149   147 
Roberts Eric (GBR-04)  Callanway Zara   NO  15   60   70   145   148 
Ho-Youl Kwon (KOR-05)  Artur Alanex   NO  0   73   71   144   149 
Nye Stuart (GBR-03)  Carlsbro Ozzie   NO  3   76   51   130   150 
Paonesa Leonardo (ARG-02)  Varon v. Sprin   NO  42   78   0   120   151 
Jong Kwon Kim (KOR-02)  Golf of House Ryu   NO  21   80   0   101   152 
Tanaka Sachi (JPN-05)  Lutz v. Haus Kyoto Masuda   NO  7   80   0   87   153 
Hammerseng Terje (NOR-02)  Kustmarken's Qobra   NO  95   77   0   172   154 
Levytskyy Yuriy (UKR-05)  Lutiy Zoterhund   NO  64   0   71   135   155 
Neuner Georg (AUT-02)  Dack aus der Königshöhle   NO  30   0   87   117   156 
Palumbo Dana (USA-03)  Nando v. Schlo-Zweibrüggen   NO  88   0   0   88   157 
De Stefano Carlos (ARG-01)  Frank v. Anasdafy   NO  42   0   0   42   158 
Singh Vithala (TRI-01)  Xito von Conneforde   NO  0   0   0   0   159 
Wittmer Artur (GER-03)  Flocke vom Stoffelblick   NO  98   0   0   98   160 
Benovic Julius (SVK-01)  Cak Ben-Ju   NO  94   0   0   94   161 
Lisovets Alexey (RUS-03)  Ink Zoterhund   NO  0   0   0   0   162 

Zdroj informací z www.glisnik.com

Foto poskytl Marek Černý www.aykmar.cz


Video z MS WUSV 2009

Video můžete shlédnout ve videogalerii...

 

Oficiální výsledková listina

Zpět

Přidat komentář

*
*
Sečtěte 1 a 2.*