ANILORAK > Zprávy > Článek

1. VZ na MČR a MS FCI 2008 Rodnice nad Labem

06.04.2008 autor Heinzke Simona a Patrik (0 komentářů)

1. Výběrový závod na MR a MS FCI 2008

Roudnice nad Labem, 5. - 6. 4. 2008
Rozhodčí: A - Vladimír Nedvěd B - Theodor Krajčí C - Jaroslav Hodek
Figuranti: Václav Kuncl, Jaroslav Labík ( Jakub Berdych)

Psovod Pes Plemeno S P O Celkem Pořadí
Truksová Eva   Bryn Zde-Sko   NO  96   94   98   288   1 
Mach Ladislav  Octavius Malidaj   BOM  90   98   96   284   2 
Lebruška Miloslav  Brit Vědusk   BOM  97   92   93   282   3 
Truksa Milan   Rémus Chmelový kvítek   NO  93   93   95   281   4 
Valentin Miroslav  Vito v.d. Lobo Hoeve   BOM  94   90   96   280   5 
Prokšan Radim  Airo Happy Arenda   BOM  88   93   98   279   6 
Plecháček Martin  Master de Alphaville Bohemia   BOM  82   94   98   274   7 
Rohla Stanislav  Mania de Alphaville Bohemia   BOM  85   95   92   272   8 
Pallot Jarmila Maria  Atrei D' Amour Bedea   BOM  82   92   96   270   9 
Kolář Pavel  Cixie Zde-sko   NO  90   88   91   269   10 
Maňák Jaroslav   Bero Tigra Czech   BOM  95   90   84   269   11 
Kubeš Jiří  Hogan Waji   NO  95   86   87   268   12 
Heinzke Patrik  Barnabasch Black Chabet   NO  90   88   89   267   13 
Jonáš Martin  Frajer Anrebri   NO  91   85   90   266   14 
Aulická Petra   Casius Zde-Sko   NO  80   89   96   265   15 
Tichý Jiří MUDr.  Codeta Galán Nalag   NO  99   75   91   265   16 
Kopecká Darja  Merilly de Alphaville Bohemia   BOM  73   95   96   264   17 
Kuchař Jaroslav  Brutus Drapa   NO  88   83   93   264   18 
Molák Tomáš  Faust de Alphaville Bohemia   BOM  86   80   97   263   19 
Pospíšilová Radmila  Aron Britkin dvor   NO  93   72   97   262   20 
Slánská Jitka  Lithe Bohemia Alké   BOC  86   85   90   261   21 
Glisník Vít  Vasco Vikar   NO  81   87   91   259   22 
Petrášek Václav  Pagan z Pohraniční stráže   NO  86   83   90   259   23 
Brunovský Milan  Brit z Milabru   NO  92   85   82   259   24 
Novotný Jiří Ing.  Atilla z Kočičího dvora   NO  91   81   86   258   25 
Horák Kamil  Archie z Válovy zahrady   NO  80   85   91   256   26 
Přibyl Jiří  Barny Marko Gero   BOM  74   88   93   255   27 
Zázvorka Ladislav  Ax Remmah Moravia   NO  90   88   76   254   28 
Zevlová Andrea  Gwendolína Štíhlouš   NO  93   80   80   253   29 
Uřičař Martin  Arkel Alukuk   BOM  83   83   86   252   30 
Šindler Miroslav  Emír Schreidon   NO  83   81   87   251   31 
Šenová Petra   Bar Ort Bohemia   BOM  77   88   86   251   32 
Macků Dagmar  Hádes od Jurečka   RTW  79   77   92   248   33 
Holan Vítězslav  Ki Bono Campo   BOM  91   67   89   247   34 
Hlaváček Jan  Dache Gymor   NO  81   83   83   247   35 
Schuster Jiří  Cheiva z Ax-Daru   NO  73   84   89   246   36 
Rohlena David  Eddie ze Slamáku   NO  79   87   77   243   37 
Mochán Jiří  Bell Bohemia Abakan   NO  84   80   78   242   38 
Kacafírková Petra  Agi Kněžihorka   NO  80   80   81   241   39 
Smrčková Zuzana  Nitro v.d. Vastenow   HOL  70   80   90   240   40 
Smejkalová Iveta  Angie Zdekra   NO  70   81   88   239   41 
Weinertová Stanisl.  Grey Staglar   NO  77   81   81   239   42 
Jelínek Oldřich  Bady z Chotyně   BOM  80   73   81   234   43 
Ramaekersová Jiřina Ing.  Katana de Alphaville Bohemia   BOM  47   95   92   234   44 
Golhová Hana  Nor z Golha   NO  90   73   62   225   45 
Křikava Pavel Ing.  Gero z Adaru   NO  22   79   85   186   46 
Pejšková Jarmila  Dragon Bohemia Abakan   NO  85   83   0   diskval.   47 
Barát Jiří  Clark Eqidius   NO  41   0   87   128   48 
Labíková Edita  Criss Marko Gero   BOM  76   0   0   diskval.   49 
Sandhaus Josef  Ira z Danaru   NO  0   0   0   odstoupil   50 
Bursíková Petra Ing.  Erica Hartis Bohemia   NO  0   0   0   nenastoupil   51 
Rýslerová Růžena  Taso ze Šumavské stráže   NO  0   0   0   nenastoupil   52 
Schober Miroslav  Pery Jit-Mir   NO  0   0   0   nenastoupil   53 
Žižka Petr  Cir Duffmar   NO  0   0   0   nenastoupil   54 

 

Zdroj informací z www.glisnik.com

Video poskytl www.erpemos.wz.cz

 

Zpět

Přidat komentář

*
*
Sečtěte 3 a 3.*